Yhteystiedot


Generic placeholder image

Kyuu Eturautti

Viestintämörkö
Mediakontaktit
Markkinointi
Blogaus
kyuu@amv.fi
Generic placeholder image

Kira "Kira" Murto

Kilpailukoordinaattori
AMV-vastaava, Tracon
Nettisivut
Tiedotus
kira@amv.fi
Generic placeholder image

Sanna "Sawnah" Nousiainen

Kilpailukoordinaattori
Grafiikka
Nettisivut
Tiedotus
Blogaus
sawnah@amv.fi

Generic placeholder image

Mira "siikakala" Ojamo

Yleisöäänestysjumalatar
Yleisöäänestykset
Nettisivut
Tiedotus
Blogaus
siikakala@amv.fi
Generic placeholder image

Tero "Sivis" Nybacka

Kofeiinikoordinaattori
Yleisöäänestykset
Verkkokehitys
Nettisivut
sivis@amv.fi
Generic placeholder image

Jonna "Zenexi" Vähäkainu

AMV-vastaava, Desucon
Blogaus
zenexi@amv.fi

Generic placeholder image

Jenna "Xenji" Lukkari

AMV-vastaava, Yukicon
xenji@amv.fi
Generic placeholder image

Niko "tsudo" Heiniluoma

AMV-vastaava, Nekocon
Blogaus
tsudo@amv.fi
Generic placeholder image

Nea "Estasia" Majuri

AMV-vastaava, Hypecon
estasia@amv.fi